Auta na Zamówienie – Auto Komis Bielany

Poszukujesz odpowiedniego dla siebie samochodu ? – możemy Ci pomóc !

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, znajomości zagranicznych rynków jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie idealny samochód. Możemy zaproponować samochody z całego świata, położenie geograficzne nie ma już znaczenia. Sprowadzamy samochody osobowe, dostawcze, motocykle oraz inne pojazdy.

Podstawowe kroki do nabycia wymarzonego pojazdu to: kontakt z naszą firmą i przedstawienie nam parametrów dotyczących poszukiwanego pojazdu. Od tego zaczynamy naszą współpracę, musimy poznać Twoje oczekiwania co do nowego auta, które mamy sprowadzić.

Oferta aut na zamówienie

Po znalezieniu przedstawiamy oferty do wstępnej akceptacji. Staramy się przygotować aktualną ofertę pojazdów spełniającą Twoje wymagania. Każde ogłoszenie, oferta jest przez naszą firmę weryfikowane pod względem poprawności oraz możliwości importu danego pojazdu. Jako nieliczni oferujemy samochody z aukcji dealerowskich oraz licytacji np. aut poleasingowych i innych. Służymy fachowym doradztwem w wyborze odpowiedniego pojazdu i sprowadzenia auta na zamówienie.

Następnym krokiem jest wybór przez Ciebie odpowiedniego pojazdu z zaproponowanej przez nas listy. Pomagamy wybrać najkorzystniejszą ofertę. dzięki czemu masz pewność, że nie przepłacasz. Sprawdzamy wybrany pojazd oraz jego historię, nic nam nie umknie dzięki czemu będziesz wiedział czy pojazd był regularnie serwisowany albo czy nie był uszkodzony.

Oferujemy pomoc na każdym etapie współpracy, pośrednictwo w zakupie np.z Licytacji – kontaktujemy się ze sprzedawcami, negocjujemy ceny, bierzemy udział w aukcjach. Dzięki sprawdzonym źródłom najlepszych ofert takich jak Banki, Firmy Leasingowe oferujące raport np. Dekra gwarantujemy bezpieczeństwo każdej transakcji.

Sprowadzenie pojazdu – organizacja całego importu, zajmujemy się kompleksowo, – zaczynając od transportu poprzez wszelkie formalności celno-podatkowe, transport pod dom, finalnie otrzymujesz dokumenty potrzebne do zarejestrowania samochodu w Wydziale Komunikacji.

Jak sprowadzamy auta do Wrocławia?

Proces sprowadzania auta na zamówienie we Wrocławiu to czysta formalność, już nie musisz przeglądać setek ofert i zastanawiać się która jest bardziej opłacalna, nie będziesz musiał poświęcać swojego cennego czasu na szukanie zza granicą wymarzonego samochodu i tłumaczeniu dokumentacji pojazdu by poznać jego historię. My zajmujemy się tym żebyś Ty był zadowolony. Sztab wykwalifikowanych ludzi całymi dniami czuwa nad całym procesem sprowadzenia auta na zamówienie od etapu przedstawienia przez Ciebie parametrów po oddanie kluczyków do twojego wymarzonego samochodu. Gwarantujemy zadowolenie z dokonanego zakupu, przecież przez cały czas współpracujemy z Tobą, kierując się Twoimi preferencjami, ponieważ jest dla nas niezmiernie ważne abyś był zadowolony z naszej współpracy.

Powierz nam swoje zaufanie, abyśmy mogli pokazać jak bardzo nam na Tobie zależy.